W naszej ofercie znajdują się nowoczesne aparaty słuchowe o różnym stopniu zaawansowania, dostępne w postaci modeli wewnątrzusznych oraz zausznych.

Proponujemy duży wybór spośród modeli oferowanych przez wiodących producentów. Klikając na poniższe loga możecie Państwo zapoznać się z aktualnymi produktami. Zapraszamy jednak do bezpośredniego kontaktu, który ułatwi podjęcie najlepszej decyzji.

signia audioservice starkey bernafon audibel

Dobór odpowiedniego typu aparatu zależy od stopnia i rodzaju ubytku słuchu oraz budowy ucha, jak również od indywidualnych wymagań Pacjenta pod względem technologii, kolorystyki oraz wzoru.

 

aparat wew  

Aparaty słuchowe wewnątrzuszne.

Jak sama nazwa wskazuje, są one umieszczane wewnątrz ucha i dlatego są niemal niewidoczne.
W przypadku tych aparatów zastosowano najnowocześniejszą technologię laserową w celu precyzyjnego dopasowania obudowy aparatu do kanału słuchowego.
Gwarantuje to optymalne zamocowanie, maksymalną dyskrecję i niezakłócone słyszenie.
Każdy taki aparat jest tworzony indywidualnie oraz wyregulowany odpowiednio do ubytku użytkownika.

     
aparat zew 2  

Aparaty słuchowe zauszne.

Aparaty te noszone są za małżowiną uszną,a dźwięk dochodzi do ucha poprzez cienki wężyk na końcu którego znajduje się indywidualna wkładka uszna lub maleńka silikonowa kopułka w przypadku aparatu z dopasowaniem otwartym.

Duży wybór modeli o zróżnicowanych funkcjach i mocy sprawia, że mogą one być stosowane przy niemal każdym ubytku słuchu.

     
aparat zew 1  

Aparaty słuchowe zauszne ze słuchawką zewnętrzną.

Są to także modele zauszne, ale ze słuchawką umieszczoną w kanale słuchowym, zakończoną silikonową kopułką lub wkładką indywidualną.

Całość łączy cienki, niemal niezauważalny wężyk.

Dzięki temu rozwiązaniu aparaty te są bardzo małe, lekkie i praktycznie niewidoczne po założeniu na ucho.

 

 

dane kontaktowe

telefon: 603 567 123

mail: biuro@sluchvitamed.pl

projekt i realizacja: domenareklamy.pl